کیف هنری بانوی اول آینده!

استفاده از نمادها و رنگ ها و طرح ها و نقش های گرافیکی از سوی ستاد جناب آقای مهندس میرحسین موسوی، آن چنان قشنگه که نمی تونم از کنارش به راحتی رد بشم. واقعا دستشون درد نکنه.excellent . bravo  .هرچند می شد با یه نمایشگاه گرافیکی که حتی در همه شهرها گردونده میشه با هزینه ای بسیار پایین این کار رو انجام داد! انصافا عالیه و فکر کنم در تاریخ انتخابات ایران بی نظیر برای همیشه بمونه. قطعا از استادی که در زمینه هنر عمری گذاشته اند چیزی کمتر از این نباید انتظار داشت.

نماد شناسی فوق العاده ای که از طرح پرچم ایران گرفته تا رنگ سبز و نقش کیف بانوی اول آینده کشور. استفاده از مچ بند و سربند که حتی اگه یه وقتی رای نیاوردند _نشنیده بگیرند دوستان سبز؛ فقط احتماله_ شاید تا چهار سال دیگه کشور به فضای تبلیغاتی تبدیل بشه. حتی می شه با استفاده از شال های سبز و مانتوهای سبز برای مبارزه با بی حجابی با ابزار هنر بهره برد. حالا نمی دونم در طرح های آینده تنظیم شده یا نه.

اما چرا در ستاد احمدی نژاد گرافیست پیدا نمی شود؟! این سوال هم خیلی مهمه. باید پیدایش کرد. این ضعف از کجا ناشی میشه. یه گشتی توی نوشته های سید مرتضی آوینی که می زدم چیز جالبی دستگیرم شد. گفتم شاید کلید حلی باشه. نظر شما چیه؟

عینا بخوانید:

« رمز پیروزی ما در این است که خود را از دیکتاتوری اقتصاد رها کرده‌ایم، و یا بهتر بگویم، در راهی قرار داریم که به نفی دیکتاتوری اقتصاد می‌انجامد. دشمن نیز بر این واقعیت به‌خوبی آگاهی دارد و می‌داند که شکست ما آنجاست که اقتصاد بتواند بر سایر وجوه زندگی ما غلبه پیدا کند و اگر این چنین نبود و دشمن بر این حقیقت وقوف نداشت، بدون شک همه‌ی تلاش خود را در این جهت تمرکز نمی‌بخشید. جنگ نفت و حملات سازمان‌یافته‌ی دشمن به مراکز صنعتی ما نشان‌دهنده‌ی همین واقعیت است که استکبار جهانی می‌خواهد با تحمیل فشارهای تحمل‌ناپذیر اقتصادی، ما را وادار کند که از اعتقادات مان صرف نظر کنیم. آنها می‌خواهند با اقتصاد بر اعتقاد ما غلبه کنند، و انصافاً در دنیای امروز، اگر هم راهی برای غلبه بر ایمان و اعتقاد وجود داشته باشد، همین است و لاغیر.»

سید مرتضی آوینی/ رجوع کنید به لینک های زیر